kasyno vpn zmiana ip

Zakłady bukmacherskie Unibet

Zakłady bukmacherskie Unibet to firma bukmacherska, która swoje początki miała już w roku 1997. Od samego początku jest szanowana i darzona pełnym zaufaniem przez klientów z bardzo wielu krajów starego kontynentu. My także możemy przyznać Unibet poważne, profesjonalne podejście do graczy.

Firma daje nam możliwość posiadania konta gracza w kilku podstawowych walutach: oprócz polskiego złotego można też wybrać m.in. euro, dolar amerykański, czy funt brytyjski. Serwis bukmachera przetłumaczono oczywiście na wiele języków, dostępnych jest aż 20 wersji językowych (w tym polska).

Aby zdeponować pieniądze do Unibet, możesz posłużyć się przelewem bankowym albo pocztowym przekazem na poczcie. Czas oczekiwania na zaksięgowanie pieniędzy na koncie gracza u bukmachera to 1 do 3 dni roboczych. Jeśli to zbyt długo, warto pomyśleć o wpłacie kartą płatniczą, wtedy opóźnienie nie występuje. Wypłata nagromadzonych środków odbywa się tymi samymi metodami płatności i oczywiście absolutnie nic nas nie kosztuje.

Godna uwagi jest minimalna kwota stawki – niektórzy początkujący gracze z pewnością pozytywnie przyjmą do wiadomości informację, że w Unibet możemy zawierać kupony zakładów sportowych już za symboliczną złotówkę. Maksimum nie jest określone.

W ofercie bukmachera znajdziemy każdego dnia kilka tysięcy zdarzeń do wyboru. Wszystkie pozycje są stale podzielone na kilkadziesiąt kategorii, czyli dyscyplin sportowych (choć zdarzają się też wydarzenia pozasportowe, na które możemy oddać swój typ). Po wybraniu dyscpliny otrzymamy kolejny podział, tym razem na ligi, turnieje, etc.

Jak przystało na bukmachera internetowego w dzisiejszych czasach, obstawianie każdego spotkania nie musi już ograniczać się do wskazania symbolicznego „1”, „X” lub „2”. W większości zdarzeń mamy bowiem szansę wygranej obstawiając liczbę żółtych kartek, strzelców bramek w spotkaniu, liczbę rzutów rożnych, etc.

Oprócz zakładów bukmacherskich, bukmacher Unibet uruchomił dla swoich klientów specjalne pokoje: pokera, kasyna oraz prostych gier internetowych.

Granie w kasynie