kasyno vpn zmiana ip

Karty zakryte w pokerze

Jakie znaczenie maja w pokerze karty zakryte? Zaraz się dowiemy! Opis strategii przedstawiony poniżej jest propozycją dla graczy agresywnych.

Jednak strategia ta może być dobra dla każdego, jednak gracze mniej konserwatywni mogą się z nią nie zgodzić.

Karty topowe
As – As
Król – Król
As – Król
Dama – Dama
Walet – Walet

Kiedy otrzymasz w pierwszym rozdaniu dwa Asy, dwa Króle lub Asa i Króla możesz, a nawet powinieneś podbić przed rozdaniem flop, nie patrząc na swoją pozycję w grze. Przy parze Dam lub Waletów powinieneś być bardziej ostrożniejszy, jednak dalej masz wielkie szanse. Podbij jeżeli tego nie zrobił nikt przed tobą.

Silne karty
As – Dama, As – Walet, As – 10
Król – Dama
Para 10
Król –Walet, Dama – Walet, Walet – 10
Para 9
Król – 10, Dama – 10

Dlaczego one są silne? Wszystkie one mają szanse na Strita lub Pokera. Para 10 lub para 9, też jest uznawana za silną, ponieważ występuje ona rzadko i może być silnym początek przed dobrym końcem. Przy silnych kartach, jeżeli jesteś w środku lub przy końcu kolejki i nikt przed tobą nie podbijał możesz to zrobić. Jednak bądź ostrożny jeżeli podbijesz i ktoś za tobą też to zrobi. Jeżeli zrobi to silny gracz (z dużą ilością żetonów), prawdopodobnie ma on silne karty lub blefuje, aby sprawdzić jak jesteś silny i czy można łatwo zgarnąć całą stawkę.

Przyzwoite karty zakryte
Para 8
Walet – 9, 10 – 9
Para 7
9 – 8, 8 – 7
As i inna karta

Nie pobijaj przy takich kartach, no chyba że ktoś przed tobą spasował. Ponadto bądź ostrożny gdy siedzisz w środku kolejki z przyzwoitymi kartami. Tak naprawdę chciałbyś chyba spasować tak szybko jak to możliwe, aby było to dla ciebie jak najtańsze. Te karty mogą się zmienić w broń wielkiego kalibru, ponieważ mają one złudną wartość. Jeśli masz reputację silnego gracza, inni gracze nie będą się spodziewać, że możesz liczyć na pokera z 9 i 8 w ręku. Innym powodem dla którego warto przynajmniej zagrać przy takich kartach, jest fakt potwierdzenia swojej reputacja „Silnego jak skała”. Chyba że grasz tylko przy pewnych kartach i kiedy podbijasz każdy pasuje, w takim przypadku może Cię pokonać tylko chytrzejszy gracz.

Prawie przyzwoite karty zakryte
Każda para 6 i poniższe
Każda para kolejnych kart (7 – 6 i poniżej)
Król – 9, Dama – 9

Potrzebujesz poważnej pomocy, aby wygrać rozgrywkę z takimi kartami. Karty te mogą być pomocne jeżeli chcesz zablefować, ale pod warunkiem, że jesteś dealerem czyli ostatnim w kolejce, pod warunkiem że pozostali gracze spasowali lub czekają na dalszy rozwój wydarzeń. Ale naprawdę bądź ostrożny, z takimi kartami możesz zagrać i zacząć się modlić. W grach z niskim limitem to może być warte tego. Ale jeżeli zawsze będziesz grał takimi kartami, możesz naprawdę się pogrążyć.

Granie w kasynie