kasyno vpn zmiana ip

Jak grac w kasynach internetowych przez Internet i obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrywać

W zasadzie można by odpowiedzieć na to pytanie w kilku podpunktach jak grac w wirtualnych kasynach internetowych online w gry hazardowe przez Internet i obstawiać sportowe zakłady bukmacherskie.

Zdać się na ślepy los – powiedzmy chybił trafił – można mówić o szczęściu ale to tylko matematyka i prawdopodobieństwo trafienia -czyli trzeba zagrać w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

Grać na te same numery – z każdym losowaniem ( gdy nie trafimy głównej wygranej) zwiększamy swoją szansę na główną wygraną . Trzeba cierpliwie czekać .
SYSTEMY – można podejść do tego na trzy no może na cztery sposoby.

systemy bazujące na najczęściej powtarzających się liczbach – jeżeli występują tak często to są duże szanse ,że ponownie wystąpią – można by rzec statystyka
systemy bazujące na liczbach które dawno nie występowały w losowaniach – uważając ,że skoro tak dawno nie występowały te liczby to prawdopodobieństwo ich wystąpienia jest większe gdyż każda liczba ma taką samą szansę na wylosowanie
systemy bazujące na najczęściej powtarzających się parach liczb, trójkach itd. oraz ich dalsza kombinacja
systemy mające w sobie niejako wszystkie cechy opisane wcześniej
organizowanie się w grupy – może słowo wyjaśnienia – jeżeli dwóch górników wypełni dwa kupony na te same liczby to obydwoje mają taką samą szansę na wygraną a o ile trafnie wytypują szczęśliwe liczby i tak muszą się podzielić główną wygraną na dwie osoby . W przypadku EXPRESS i DUŻEGO LOTKA główna wygrana jest dzielona na liczbę osób które trafnie wytypowały wszystkie liczby, inna sytuacja jest w MULTILOTKU gdzie od razu wiemy jaką kwotę wygraliśmy i liczba osób z trafnie wytypowanymi liczbami niczego nie zmienia .Ale wróćmy do naszych górników, o ile nie trafią ,żaden nie wygrywa . Jeżeli tych samych dwóch górników umówi się i jeden obstawi część numerów drugi następną część numerów ich szanse na wygraną zwiększają się dwukrotnie . W przypadku trafienia głównej wygranej jednego z nich dzielą się solidarnie zyskami – czyli koszty uczestnictwa są takie same jak wcześniej zwiększają swoje szansę a zyski mają takie same gdyby grali osobno . Oczywiście do gry może przystąpić cała kopalnia . Utworzyć własny system gry i ponosić małe nakłady wygrywać częściej ale mniejsze kwoty . Wygranymi trzeba dzielić się solidarnie z pozostałymi .

Sami musicie odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule , ja osobiście nie wiem jak grać aby wygrać w znanych kasynach internetowych przez sieć Internet i obstawiać zakłady bukmacherskie i mecze.

Granie w kasynie