PORTFEL HAZARDOWY BEZ BLOKAD

Obecnie jedyny portfel elektroniczny nie blokujący płatności hazardowych w Polsce to ecopayz elektroniczny portfel hazardowy dla polaków umożliwiający wpłaty na kasyna i zakłady bukmacherskie poza terytorium Polski.
Portfel Internetowy online EcoPayz umożliwia swoim klientom dokonywania płatności zarówno w w Polsce jak i poza granicami kraju i co warto podkreślić jest on całkowicie bezpieczny i zapewnia anonimowość. W systemie tym móżmy wyrobić sobie ecocard służącą do płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie, karta ta możemy także dokonywać wypłat gotówki w bankomatach. Karta ta to nic innego jak mastercard. Portfel obecnie dostępny jest w około 50 walutach i co ważne możemy posiadać w ramach jednego portfela wiele subkont w óżnych walutach i kilka kart mastercard dzieki czemu często możemu zaoszczędzić na przewalutowaniu. Dostępna jest tez polska waluta. Ecopayz umożliwia także przesył pieniędzy między osobami które mają także ten sam portfel Internetowy i co dla nas najważniejsze – ecoPayz nie blikuje płatności hazardowych dla Polaków co w ostatnim czasie robi Neteller i Skrill. Bez trudu dokonamy depozytu za pomocą portfela do kasyna Internetowego online by grac e bezpieczne gry hazardowe online, bez problemy wypłacimy wygrane także od bukmachera gdy gramy w bukmacherskie zakłady sportowe online przez Internet.
Ecopayz oferuje szybka pomoc online swoim użytkownikom i co wazne od roku 2017 jest w języku polskim.

Założenie portfela ecopayz jest dziecinnie proste. Klikni w pozniśzy banner i wypełnij puste pola.

ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Rejestracja portfela jest bardzo szybka i całkowicie bezpłatna.

A oto i podstawowe opłaty w ecoPayz:

ecopayz płatności hazardowe
ecopayz portfel kasynowy
ecopayz portfel hazardowy
ecopayz portfel pienięzny
ecopayz portfel na zakłady
ecopayz portfel bukmacherski
ecopayz portfel do obstawiania
ecopayz portfel dla graczy

Jak widzimy sa obe zbliżone do opłat w portfelach typu Skrill czy Neteller.

ecopayz portfel elektroniczny po polsku

Podobnie jak w przypadku innych portfeli odpowiedzialność ecoPayz jest ograniczona do kwoty £1,000 w przypadku bankructwa firmy co wydaje sie mało prawdopodobne.

Nadzór nad portfelem prowadzi brytyjski Financial Conduct Authority który to jak wiadomo zajmuje się licencją, weryfikacją kont i portfeli a także praniem brudnych pieniędzy (AML) itp.

ecopayz portfel elektroniczny w Polsce

Granie w kasynie