kasyno vpn zmiana ip

Czym jest Program Partnerski Sportingbet

Program Partnerski Sportingbet jest umową, wspólnym biznesem lub najprościej współpracą pomiędzy właścicielem strony internetowej (webmasterem), a firmą prowadzącą działalność zarobkową w internecie.

W przypadku firm bukmacherskich, webmasterzy współpracują bezpośrednio z serwisem prowadzącym zakłady, gry, kasyna i pokoje pokerowe
Jak działa Program Partnerski Sportingbet

W związku z tematyką strony oprzemy się na branży bukmacherskiej. Program Partnerski , zwany także często Programem Afiliacyjnym działa w bardzo prosty sposób. Firma bukmacherska jest zainteresowana jak największym udziałem w rynku, a więc zależy jej na pozyskaniu jak największej ilości klientów (graczy). Rynek internetowy jest rynkiem trudnym, więc nie łatwo się przebić za pomocą wszystkich dostępnych dróg marketingowych. Trudno opanować czołowe miejsca w wyszukiwarkach internetowych, niełatwo zaistnieć w największych portalach sportowych oraz ceny reklam często przewyższają możliwe zyski z ich zamieszczania. Rozwiązaniem dla serwisów bukmacherskich są w tym momencie właśnie Programy Partnerskie.

Właściciele portali, stron oraz serwisów internetowych bardzo często mają niezłe wyniki w wyszukiwarkach, posiadają spory ruch związany z branżą. Łatwiej im działać w małej skali w niszowym temacie. Czołowe serwisy bukmacherskie starają się nawiązać współpracę właśnie z takimi portalami. W zamian za umieszczenie treści reklamowych na stronach webmastera dzielą się swoim zyskiem. Na stronach mniejszych serwisów kreacje reklamowe kierują bezpośrednio do firm prowadzących zakłady, tam potencjalny gracz może się zarejestrować i rozpocząć przygodę z bukmacherstwem. Wypracowany ewentualny zysk z poleconych przez webmasterów graczy firmy bukmacherskie dzielą między siebie i partnerów. Korzyści są obopólne. Firmy bukmacherskie zyskują większą ilość klientów i płacą tylko za osiągnięte wyniki, z kolei webmasterzy mają okazję uczestniczyć w zyskach bukmacherów i nierzadko zarobić solidne porcje gotówki.
Program Partnerski – jak przystąpić

Pierwszym podstawowym warunkiem jest posiadanie strony internetowej o odpowiedniej tematyce. W branży bukmacherskiej może to być strona ogólna o zakładach sportowych, o danej dyscyplinie, czy zawierająca wiadomości sportowe lub typy bukmacherskie. Bardzo dobrym rozwiązaniem są też strony pokerowe, traktujące o kasynach czy grach online. Jednak, żeby myśleć o zyskach strona musi być w miarę popularna, co oznacza, że powinna być odwiedzana przez internautów, a także widoczna w najpopularniejszych wyszukiwarkach, zwłaszcza Google. Kolejnym krokiem może być reklama w innych serwisach, wymiana linkami, czy skatalogowanie strony w katalogach internetowych. Traffic można pozyskać też dzięki forom dyskusyjnym oraz blogom tematycznym. Im więcej pracy włożymy w treść strony, jej promocję i reklamę, tym większych przychodów możemy się spodziewać.
Programy Partnerskie – Gdzie szukać pomocy

Doświadczony webmaster, po przystąpieniu do nowego Programu Partnerskiego dość szybko zainstaluje kreacje reklamowe na swoich stronach. Informacje tutaj zawarte kierowane są szczególnie do początkujących właścicieli serwisów oraz do osób, które chciały by mieć swój serwis i dopiero rozpoczynają przygodę z Programami Parterskimi

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować pomoc w planowaniu własnego biznesu w sieci i udzielić wsparcia merytorycznego. Posiadamy gotowe szablony stron, na podstawie których przy odrobinie chęci i zdobyciu niedużej wiedzy można rozpocząć promocję największych firm bukmacherskich. Na specjalne zamówienie mogą także zostać przygotowane autorskie projekty do późniejszego zastosowania. Aby dowiedzieć się więcej o możliwości udzielenia merytorycznego wsparcia, proszę o kontakt z nami (admin(malpa)sportbet.pl i przedstawienie celów do realizacji. Wtedy możemy zaproponować rozwiązanie odpowiednie do Waszych potrzeb. Warunkiem udzielenia wsparcia i pomocy jest czasowa promocja naszego serwisu ( Sportbet.pl ) na Waszych nowych stronach oraz rejestracja w Programie

Program Partnerski Sportingbet jest największą siecią Partnerską w Europie. W afiliacji znajdują się tysiące stron partnerów polecających klientów do oferowanych przez grupę Sportingbet produktów. Oferta kreacji partnerskich możliwa jest do pobrania w ponad 20 językach. Jako Partner zarobisz prowizję na wszystkich produktach, czyli na zakładach sportowych, kasynie, pokerze i grach w każdym kraju w którym SBAffiliates prowadzi działalność. Aby zacząć zarabiać, musisz tylko rozpocząć promocję produktów Sportingbet na swojej stronie. Na stronie partnerskiej za pomocą jednego loginu otrzymasz dostęp do wszystkich zasobów, które wkrótce zaczną zarabiać dla Ciebie.

Granie w kasynie