Category: BLACKJACK

Karcianka BlackJack online przez Internet

Karcianka BlackJack online – praktyczne informacje dla początkujących graczy.

Czy prócz popularnej ruletki i pokera można zagrać w coś ciekawego w kasynie ? Takich gier jest całkiem sporo, ale przecież nie ilość gier nas interesuje, a ich rentowność, czyli poziom jakby to powiedzieć – możliwego do osiągnięcia zysku. (więcej…)

Hazardowy Blackjack internetowy to doskonała gra dla osób żadnych wrażeń i emocji

Niewiele osób wie, że hazardowy Blackjack internetowy to naprawdę wyjątkowa rozrywka, która może na w wyjątkowo prosty sposób zapewnić nam olbrzymie wrażenia i emocje. Wiele osób preferuje tego typu rozrywkę, ponieważ wie, że może naprawdę wyjątkowo się bawić. Nie od dzisiaj wiadomo, że gra ta jest naprawdę ciekawa i interesująca. (więcej…)

Jak grać w blackjack’a?

Czy wiesz już jak grać w blackjack’a?

Gra blackjack, jak wszyscy wiedzą, jest jedną z najpopularniejszych gier hazardowych. Jak każdą grę hazardową, również i balckjack prowadzi krupier, który rozdaje graczom karty w liczbie dwóch sztuk. Następnie gracze obstawiają określone stawki finansowe i odkrywają karty dla siebie, aby zobaczyć ile wynosi ich liczba oczek. W tym momencie gry można dobrać kolejna kartę lub pozostać przy liczbie dwóch kart, (więcej…)

Blackjack – historia gry

Blackjack to jedna z nielicznych gier hazardowych, których historia nie została spisana, a tym samym nie jest do końca znana w społeczeństwie hazardowym. Najczęściej jednak słyszy się wersję, iż blackjack powstał około osiemnastego wieku we Francji, (więcej…)

Blackjack jako gra karciana

Szelest liczonych pieniędzy i brzdęk wypadającego bilonu z jednorękiego bandyty. Te dźwięki podnoszą poziom adrenaliny w naszym organizmie i powodują naszą euforie. Ludzie od lat pragnęli posiadać miliony. (więcej…)

Granie w kasynie