Category: BLACKJACK

Jak grać w blackjack’a?

Czy wiesz już jak grać w blackjack’a?

Gra blackjack, jak wszyscy wiedzą, jest jedną z najpopularniejszych gier hazardowych. Jak każdą grę hazardową, również i balckjack prowadzi krupier, który rozdaje graczom karty w liczbie dwóch sztuk. Następnie gracze obstawiają określone stawki finansowe i odkrywają karty dla siebie, aby zobaczyć ile wynosi ich liczba oczek. W tym momencie gry można dobrać kolejna kartę lub pozostać przy liczbie dwóch kart, (więcej…)

Blackjack – historia gry

Blackjack to jedna z nielicznych gier hazardowych, których historia nie została spisana, a tym samym nie jest do końca znana w społeczeństwie hazardowym. Najczęściej jednak słyszy się wersję, iż blackjack powstał około osiemnastego wieku we Francji, (więcej…)

Blackjack jako gra karciana

Szelest liczonych pieniędzy i brzdęk wypadającego bilonu z jednorękiego bandyty. Te dźwięki podnoszą poziom adrenaliny w naszym organizmie i powodują naszą euforie. Ludzie od lat pragnęli posiadać miliony. (więcej…)

Blackjack w wersji internetowej to gra pozwalająca nie tylko dobrze się bawić ale także przynosząca niezapomniane wrażenia i emocje

Wirtualny Blackjack w wersji internetowej zawsze był wyjątkowo interesująca i ciekawą grą, w którą grało wiele osób na całym świecie. Mówi się, że gra ta pozwala nie tylko doskonale się bawić, ale również sprawić, (więcej…)

Granie w kasynie